Dane teleadresowe Urzędu Miasta

09.02.2012

14:04

Anna

URZĄD MIASTA
07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 3 Maja 66

Centrala 29 679 54 50
Tel. sekretariat 29 679 54 55 lub 56
Fax. 29 679 54 22

e-mail: poczta@ostrowmaz.pl

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Aktualności

Wystawa "Żywe Rekiny - SOS SEA" nie odbędzie się

13.06.201409:06

Katarzyna

 

Organizatorzy zmuszeni zostali do wyjazdu z naszego miasta.

 

 

Mobilna wystawa "Żywe Rekiny - SOS SEA" przybyła do naszego miasta 12 czerwca, jednak z powodu nacisków i nękania przez pojedyncze osoby organizatorzy zrezygnowali z prezentacji wystawy i 13 czerwca odjechali.
 
Wystawa cieszy się dużą popularnością w Polsce, ale i całej Europie. Prezentowana była  w kilkudziesięciu miastach w całym kraju, niestety w Ostrowi Mazowieckiej spotkała ją ogromna nieprzychylność pojedynczych osób. Liczne zgłoszenia na policje i żądania wycofania się wystawy z naszego miasta w końcu przyniosły skutek. Atakowani organizatorzy wyjechali nad ranem z Ostrowi Mazowieckiej.
 
W lokalnym medium pojawił się ponadto artykuł pt. „Jedna z atrakcji Dni Ostrowi niezgodna z prawem!” autorstwa Agnieszki Pleńskiej, opublikowany w portalu internetowym ostrowmaz.com, który zawierał nieprawdziwe informacje dotyczące wystawy rekinów.
 
Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej dopełnił wszelkich formalności związanych z możliwością przyjazdu wystawy "Żywe Rekiny - SOS SEA", z zachowaniem wszelkich prawnych wytycznych. Z posiadanej wiedzy wynika, że organizator wystawy również dopełnił wszelkich formalności związanych z prawem weterynaryjnym.
 
Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej nie mógł naciskać na organizatora, by mimo niesprzyjających okoliczności i rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji pozostał w naszym mieście.
 
Wszystkich mieszkańców miasta zapraszamy na inne atrakcje związane z Dniami Ostrowi Mazowieckiej - http://www.ostrowmaz.pl/619-Prezentacjanewsa-56237-p_1.htm