Dane teleadresowe Urzędu Miasta

09.02.2012

14:04

Anna

URZĄD MIASTA
07-300 Ostrów Mazowiecka
ul. 3 Maja 66

Centrala 29 679 54 50
Tel. sekretariat 29 679 54 55 lub 56
Fax. 29 679 54 22

e-mail: poczta@ostrowmaz.pl

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

Aktualności

Zakonczenie roku akademickiego UTW

09.06.201414:11

Katarzyna

Już po raz czwarty wręczono dyplomy

9 czerwca Uniwersytet Trzeciego Wieku działający przy Miejskim Domu Kultury pożegnał mijający rok akademicki. Uroczyste spotkanie w sali widowiskowo-kinowej rozpoczął koncert zespołu wokalno-instrumentalnego Appassionata pod kierownictwem Agnieszki Jakubiak z Gimnazjum Publicznego Nr 1. Młodzież zaprezentowała nieśmiertelne przeboje polskiej muzyki rozrywkowej takie jak „Dziwny jest ten świat” czy „Tańczące Eurydyki”. Publiczność mogła wysłuchać również laureatek Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej Olgi Gajewskiej oraz Aleksandry Radomskiej. Za przygotowanie młodych artystów oraz poświęcenie związane z pracą pedagoga pani Agnieszka Jakubiak otrzymała nie tylko gromkie brawa ale również bukiet kwiatów z rąk Dyrektora Miejskiego Domu Kultury Jacka Kalinowskiego oraz wyrazy uznania od Burmistrza Władysława Krzyżanowskiego.  Młodzież w podziękowaniu za uświetnienie uroczystości otrzymała drobne upominki.  
Po części  artystycznej przyszedł czas na podziękowania skierowane do słuchaczy.  Burmistrz Miasta Władysław Krzyżanowski w krótkim wystąpieniu skierował słowa uznania nie tylko do słuchaczy ale także do opiekunów i wszystkich osób, które mają wkład w prężnie działający Uniwersytet.  
Za aktywny udział w odnawianiu lasu, powiększaniu zasobów leśnych i inwestycję dla przyszłych pokoleń dyplomy wręczył w zastępstwie za Nadleśniczego Piotra Uścian-Szaciłowskiego, Rafał Wojtkowski- Leśniczy Leśnictwa Turka. Dyplomy te były miłym zaskoczeniem   dla osób, które pomagały w sadzeniu lasów.  
Na zakończenie Przewodnicząca Rady Słuchaczy Danuta Kołodziejczyk podsumowała roczną działalność Uniwersytetu, przypominając wszystkie działania prowadzone w jego ramach.  Punktem kulminacyjnym było tradycyjnie wręczenie dyplomów słuchaczom oraz podziękowania dla osób, dzięki którym Uniwersytet działa tak sprawnie – Dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury Jackowi Kalinowskiemu, Koordynator UTW Hannie Sasinowskiej oraz Przewodniczącej Rady Słuchaczy Danucie Kołodziejczyk.

 

 

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura